základné informácie

O spoločnosti

Vitajte na oficiálnej webovej stránke spoločnosti Slovenské parkety v Banskej Štiavnici, kde krása a kvalita podláh naberajú nový význam.

Náš príbeh sa začal v roku 1994, keď traja spoločníci  spojili svoje sily s vášňou pre drevo s odhodlaním priniesť jedinečné podlahové riešenia do slovenských domovov. S využitím cenných skúseností od nemeckého výrobcu mozaikových parkiet sme sa postavili za našu víziu – ponúknuť najvyššiu kvalitu a štýl v oblasti drevených podláh.

Naša snaha o trvalú excelenciu a oddanosť kvalite nám v roku 2008 umožnila rozšíriť náš výrobný program o klasické parkety, čím sme ešte viac posilnili našu pozíciu na trhu. Naše parkety sú výsledkom oddanosti remeslu, estetického citu a precíznej práce.

Sme hrdí na to, čo sme dosiahli a na naše schopnosti prispievať k tomu, aby domovy vyzerali úžasne. Prechádzajte našou webovou stránkou a objavte náš rozmanitý výber drevených parkiet, ktoré dodávajú charakter a eleganciu do vašich interiérov. Spolu s nami vytvárate miesta, kde krása a trvanlivosť spojené s drevenými podlahami naberajú život.

Disponujeme Certifikátom:

Materská spoločnosť SUNDERMANN

Sídli v tom istom areáli ako Slovenské parkety. Spoločnosť disponuje pariacim zariadením, v ktorom sa paria vlysy / prírezy / rezivo rôzneho druhu (napríklad bukové, agátové, orechové). Ide o dôležitú časť výrobného procesu drevených produktov pri ich ďalšom spracovaní. 

Kontakt:

  • Anton Renčo
  • e-mail: info@sundermann.sk
  • telefón: 0905 523 866
  • webová stránka: www.sundermann.sk